AKTUALNOŚCI


Dyrektor Instytutu podczas #AIESEC #Youth4GG #PolandNeedsYOUth

Niesamowite wydarzenie #AIESEC #Youth4GG #PolandNeedsYOUth które odbyło się pod Warszawą jest świetnym sygnałem że mamy w kraju niezwykłych i wykształconych liderów.

Miałem zaszczyt pojawić się na scenie wraz z:

Michał Olbrychowski - Dyrektor Deloitte Polska

Alessio Pieroni – Growth Hacker, Mindvalley Malezja

Dominika Wierzbowska - Ministerstwo Rozwoju

Wspaniali ludzie, którzy są specjalistami swoich dziedzin. Wspólnie przekazaliśmy, w jaki sposób nowe pokolenie wkraczające na rynek powinno zdobywać wiedzę i doświadczenie, co już nie działa i w jaki sposób zmienia się cały rynek pracy w Polsce i na świecie.

Jako Dyrektor Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Biznesu miałem przyjemność także prowadzić warsztaty, których efektem będzie projekt reformy edukacyjnej złożony bezpośrednio w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to jeden z naszych celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Gratuluję grupie tak świeżego i dorosłego podejścia do problemu. Oby zapał, którym wykazaliście się na sali szkoleniowej nigdy nie zmalał!

AIESEC – Do następnego spotkania!

Marcin Polkowski - Dyrektor

Międzynarodowego

Instytutu Rozwoju Biznesu


Postępy w projekcie edukacyjnym dla młodzieży!

Z dumą możemy się pochwalić że projekt edukacyjny "Rynek XXI wieku - od ławki do eksperta" w dniu 14 września przekroczy 300 000 przeszkolonych fizycznie osób.

Na obecnym poziomie projektu zrealizowaliśmy już 8% całkowitego celu. Jest to sukces biorąc pod uwagę utrudniony kontakt ze szkołami mniejszych miejscowości.


Współpraca z Chinami nawiązana!

Nasza firma dnia 15/09/2017 nawiązała współpracę z Chińskimi firmami sektora przemysłowego. Obecnie podpisaliśmy umowę współpracy na następne 5 lat z firmami z Szanghaju, Pekinu, Tiencin, Ningbo oraz Wuhan. Naszym zadaniem będzie dostarczenie rozwiązań optymalizacji produkcji oraz przeszkolenie pracowników. Łącznie przez 5 lat ma zostać przeszkolonych ponad 500 000 pracowników produkcyjnych oraz ponad 40 000 pracowników kadry oraz zarządów. Jest to ogromny sukces – jesteśmy jedyną firmą konsultingową z Polski działającą na tamtym rynku. Cieszymy się, że firmy ze wschodu doceniły nasze zaangażowanie i zaufały naszemu doświadczeniu.