Zaufali nam
Znalezione obrazy dla zapytania Daimler logo

Znalezione obrazy dla zapytania real


 
Podobny obraz


Znalezione obrazy dla zapytania solidarnoPodobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania fagor mastercook logoZnalezione obrazy dla zapytania wamag


Opinie o naszych usługach

"MIRB był doskonałym partnerem w naszej Lean Manufacturing Journey, zapewniając zarówno wiedzę jak i wsparcie. Dopasowując swoje podejście do naszych celów, poparli naszą ocenę, szkolenie i początkowe działania typu Lean. MIRB dostarczył zrównoważony program nauczając nasz zespół potrzebnych umiejętności do ciągłego doskonalenia naszej kultury. Gorąco polecam Marcina Polkowskiego i Międzynarodowy Instytut Rozwoju Biznesu."

Dave Mowry, wiceprezes i dyrektor ds. Operacyjnych firmy Wright Medical

"(Międzynarodowy Instytut Rozwoju Biznesu MIRB) Marcin Polkowski wykonał świetną robotę, pomagając nam opracować i zrealizować plan integracji Lean Manufacturing / Operational Excellence w naszej kulturze. Pracował bardzo dobrze z zespołem Gen-Probe, szkoląc ludzi z wielu miejsc na całym świecie w Lean Tools and Techniques, i był niezbędny w zapewnieniu, abyśmy mieliśmy umiejętności, aby poruszać się na własną rękę. Gorąco polecam go organizacji, która potrzebuje leanowego wychowawcy i trenera."

Jorgine Ellerbrock, wiceprezes ds. Operacji, Hologic Gen-Probe Incorporated

"Użyłem usług MIRB do wdrożenia koncepcji Lean w dwóch różnych firmach i zawsze dawały wyjątkową obsługę. Wspierały moje firmy przez przeprowadzanie ocen Lean, trener-trener, ogólne szkolenie pracowników, wdrożenie pięciu priorytetów i ułatwianie wydarzeń Kaizen (zarówno produkcyjnych, jak i usługowych). To, co czyni je unikalnymi, polega na tym, że idealnie dopasowują podejście oparte na doświadczeniu i materiały do ​​każdej firmy lub sytuacji. To nie jest typowa "prezentacja w puszkach i Leanie", w przeciwieństwie do kilku konsultantów Lean, nie naciskają na dodatkowe prace. MIRB dostarczy tylko usług, które są potrzebne aby odnieść sukces. Oni nigdy nie zawiedli naszego zaufania i dostarczali imponujących wyników."

Kermit Stott, Klient, kierownik wyższego szczebla w 4 głównych zakładach medycznych i firmach biotechnologicznych