Szkolenia dla studentów

Wiedza zdobywana na studiach często nie przystaje do oczekiwań pracodawców. Szkolenia dla studentów, które znajdziesz w ofercie Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Biznesu to świetny sposób na to, by podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy. Organizowane przez nas zajęcia prowadzone są przez ekspertów-praktyków, którzy na co dzień mierzą się z problemami dotyczącymi szeroko pojętego zarządzania. Warsztatowa forma zajęć aktywizuje wszystkich uczestników i pozwala na bieżąco śledzić dokonywane przez grupę postępy. Jeśli Twoim priorytetem jest zdobywanie umiejętności przydatnych w pracy zawodowej, to szkolenia dla studentów w MIRB przygotowaliśmy z myślą o takich osobach jak Ty.

Oferta szkoleń

Na naszej bogatej liście szkoleń znajdziesz m.in. szkolenia lean management, marketingu czy też dotyczące design thinking lub zarządzania. Ofertę dostosowujemy do wymagań rynkowych i zmieniających się trendów. Obecnie coraz większą popularność zyskuje dyscyplina zarządzania projektami, stąd też szkoleń poświęconej tej tematyce nie mogło zabraknąć w pakiecie MIRB. Uczestnicy kursu poznają kluczowe zasady, bariery i korzyści płynące z tego podejścia. Pracując w grupach projektowych nad dokumentacją wybranego projektu, nauczą się w praktyce stosować zdobyte umiejętności.

Nacisk na praktykę nie pociąga za sobą marginalizacji wiedzy akademickiej. W MIRB dbamy o podstawy teoretyczne, a ćwiczenia i warsztaty uzupełniane są inspirującymi wykładami. Treści wykładowe skłaniają do refleksji i są zaproszeniem do dyskusji. Wszystko to prowadzi do zdobycia solidnie ugruntowanej wiedzy oraz dogłębnego zrozumienia omawianych zagadnień. Programy szkoleń zostały ułożone tak, aby nie powtarzać, a uzupełniać wiedzę zdobywaną w trakcie studiów.

Codzienne obowiązki utrudniają Ci znalezienie czasu na szkolenie w tygodniu? Aby wziąć udział w szkoleniu MIRB nie musisz z niczego rezygnować. Wszystkie szkolenia dla studentów odbywają się w trybie weekendowym, a intensywny tryb pracy pozwala w szybkim tempie opanować rozległy materiał.