JESTEŚ WŁAŚCICIELEM FIRMY?
ZADBAJ O NIĄ!
ZAMÓW SZKOLENIA BIZNESOWE.

Kurs, szkolenia, szkolenie biznesowe lean management, lean manufacturing, metoda tpm są nie tylko dla wprawionych graczy. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na to, aby zacząć prowadzić własny biznes. Zakładamy więc nierzadko firmy jedno- lub kilkuosobowe. Mamy idealny pomysł, dużą motywację i jesteśmy pełni zapału, aby rozpocząć nowy etap w swojej karierze zawodowej – etap właściciela firmy. Czasami zdarza się tak, że nasz pomysł rzeczywiście jest chwytliwy, a nasz biznes zaczyna się rozwijać. Musimy zatem przyjąć kolejnych pracowników, co oznacza, że wewnętrzna struktura firmy rozrasta się. Zgłasza się do nas więcej klientów niż na początku i wykonujemy coraz więcej zleceń. Z każdym miesiącem mamy na głowie więcej i więcej spraw, zarządzamy większa ilością pracowników, a podczas procesu produkcyjnego wytwarzamy więcej produktów lub usług. To oczywiście nierozerwalnie wiążę się również z większym zyskiem, który zaczął rosnąć wraz z rozwojem firmy.

Bywa jednak, że nadchodzi taki dzień, iż pomimo rozwoju biznesu zyski już nie rosną lub co gorsza maleją. Raz na jakiś czas przydarzy się miesiąc generujący straty. Co poszło nie tak? Są klienci, są towary, są pracownicy, a jednak firma nie prosperuje już tak dobrze jak kiedyś. Najczęstszym powodem takiego stanu rzeczy są błędy. Błędy i zarządzanie firmą, szczególnie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, to strata dla biznesu. Jeśli tylko nie posiadamy odpowiedniego w tym kierunku wykształcenia lub szkolenia lean management, lean manufacturing, metoda tpm bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele zależy od poprawy wydajności pracy i usprawnienia procesu produkcji. Nie znajdujemy się jednak na przegranej pozycji. Jako właściciele firmy powinniśmy o nią zadbać, a dbałość tą wyrazimy najlepiej poprzez wynajęcie specjalisty z zakresu zarządzania, korzystanie z profesjonalnej porady Audyt, odpowiednie zarządzanie, doradztwo, porady, szkolenia, kurs, wdrożenie lean management, lean manufacturing, kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn (metoda tpm) lub po prostu w skrócie consulting (konsulting, doradztwo) potrafią zdziałać cuda i mają ogromne znaczenie.

AUDYT POMOŻE WYKRYĆ BŁĘDY

Nie od dziś wiadomo, że błędy najlepiej dostrzec z zewnątrz. Postronna osoba, która przeprowadzi audyt i wyjaśni pewne zasady, posiada świeże i obiektywne spojrzenie. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie zewnętrznego audytora, który udzieli porady. Międzynarodowy Instytut Rozwoju Biznesu gwarantuje, że każdy audyt firmy przeprowadzony zostanie przez profesjonalnego i doświadczonego audytora, który dogłębnie zbada i przeanalizuje sposób funkcjonowania twojej firmy. Audytor bez trudu wskaże, gdzie popełnianie są błędy i określi również, gdzie leży potencjał rozwoju i doskonalenia firmy.

Główna filozofia to poprawa efektywności systemów obowiązujących w firmie, dlatego też audyt zwraca uwagę na metodę i zasady Lean Manufacturing, management czyli tzw. „szczupłej/odchudzonej” produkcji. Narzędzia, jakie wykorzystuje do swojej pracy to na przykład wdrożenie programu 5S, kurs taki jak kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn (metoda tpm), czy generalne szkolenie z lean management. To wszystko ma na celu wyeliminowanie zbędnych czynności, które nie wnoszą żadnej wartości, jeśli chodzi o końcową jakość produktu lub usługi.

Audyt pomoże także w określeniu dalszych kierunków rozwoju firmy, określi zasady, zdefiniuje główne obszary strat i braków, a także wskaże na możliwości doskonalenia procesów związanych z efektywnością pracy. Każdy audyt zakończony jest raportem, który zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące wdrożenia nowych systemów w firmie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi audytu.

CONSULTING, KONSULTING, DORADZTWO CZYLI PROFESJONALNE PORADY I ZARZĄDZANIE

Co to jest consulting (konsulting, doradztwo)? Jaka jest jego definicja? Consulting (konsulting, doradztwo) jest coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego. Nikt z nas nie jest specjalistą w każdym temacie. Literatura czy nawet książka pdf nie kryje wszystkich odpowiedzi. Szukanie profesjonalnej porady z nieznanej nam dziedziny jest jak najbardziej wskazane. Nie inaczej sprawa ma się z prowadzeniem firmy. Zarządzenie wielką jednostką to nie lada wyzwanie i czasami po prostu należy zasięgnąć fachowej porady i poznać pewne zasady. Wtedy też najlepszym rozwiązaniem jest consulting (konsulting, doradztwo).

Co wyróżnia doradztwo i porady od Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Biznesu? Przede wszystkim doradca bardzo dokładnie zbada i przeanalizuje specyfikę twojej firmy. Przyjrzy się dokładnie procesom, jakie w niej zachodzą. Zbada cały proces produkcji od A do Z tak, aby dokładnie wiedzieć, gdzie należy wprowadzić ewentualne zmiany. Nie kończy się jednak na suchych faktach. Najważniejsze jest bowiem, aby opracowane przez doradcę metody rzeczywiście wpłynęły na poprawę efektywności twojej firmy. Dlatego też organizujemy różnego rodzaju warsztaty, szkolenia, szkolenie, kurs lean management, lean manufacturing, metoda tpm dla pracowników. Jednym z narzędzi pracy są m.in. gry symulacyjne i decyzyjne, które w przyjemny sposób pozwolą pracownikom zrozumieć nowe zasady istotę wprowadzanych zmian. Audyt, szkolenie, kurs, książki, prezentacja, porady, doradztwo, zasady, zarządzanie, kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn (metoda tpm), consulting (konsulting, doradztwo), wdrożenie nowych porządków, wdrożenie lean manufacturing (management) – to słowa kluczowe prowadzące do sukcesu.

Oferta consultingu obejmuje również wdrożenie niezbędnych metod i systemów, które mają na celu poprawę wydajności i efektywności pracy w twojej firmie. Indywidualne podejście doradcy zapewni twojej firmie sukces. Szkolenie wypłynie pozytywnie na pracowników.

SZKOLENIA, SZKOLENIE, KURS LEAN MANAGEMENT, LEAN MANUFACTURING DROGĄ DO SUKCESU

Pozyskiwanie nowej wiedzy to najlepszy sposób na rozwój. A rozwój twoich pracowników jest równoznaczny z rozwojem twojej firmy. Najprostszym sposobem na edukację jest zorganizowanie szkolenia lean management, lean manufacturing, metoda tpm. Międzynarodowy Instytut Rozwoju Biznesu przeprowadzi szkolenie zarówno otwarte, jak i zamknięte. Szkolenia, szkolenie, kurs z zarządzania to doskonała okazja do tego, aby poszerzyć swoją wiedzę w tak ważnym dla każdej firmy temacie.

Szkolenia, szkolenie otwarte organizowane są cyklicznie i zajmują się podstawowymi zagadnieniami z dziedziny zarządzania. Szkolenia, szkolenie zamknięte to szkolenia, które możesz zamówić dla swojej firmy. Ich tematyka jest ściśle dostosowana do specyfiki prowadzonego przez ciebie biznesu. Dostarczona wiedza poparta jest przykładami z twojej firmy tak, aby każdy z pracowników znalazł dla nowo zdobytych informacji praktyczne zastosowanie. Nowe umiejętności będą mogli oni wykorzystać bezpośrednio na swoich stanowiskach pracy.

Kurs, szkolenia, szkolenie biznesowe lean management, lean manufacturing

Kurs, szkolenia, szkolenie biznesowe lean management, lean manufacturing, metoda tpm skierowane są nie tylko dla personelu dużych firm, dyrektorów, kierowników, właścicieli spółek, ale również do osób, które rozpoczynają rozkręcanie własnego biznesu. Specjalistyczna wiedza w zakresu prowadzenia biznesu jest kluczem nie tylko do rozwoju firmy, ale również zmniejszania kosztów, maksymalizacji wydajności pracy personelu i maszyn. Zmniejszanie kosztów, pomnażanie zysków, oraz minimalizacja strat praktycznie do zera to cele, które powinna wyznaczać sobie każda firma. Dlaczego? Z prostych powodów. Im mniej strat i kosztów, a więcej zysku, tym lepiej dla całej firmy, personelu, właścicieli. W biznesie w końcu chodzi przede wszystkim i generowanie zysków dla firmy, aby móc utrzymać się na rynku, zatrudniać najlepszych pracowników i brać czynny udział w rozwoju gospodarczym.

Rozwój firmy w dużej mierze uzależniony jest od samych pracowników, szczególnie tych na szczeblu kierowniczym i marketingowym. To właśnie innowacyjne pomysły oraz ich wdrażanie odgrywa ogromną rolę w funkcjonowaniu firmy, podobnie jak kompetencje i doświadczenie pracowników produkcyjnych. W każdej większej i mniejszej firmie co jakiś czas odbywają się szkolenia, szkolenie dla pracowników nie tylko z zakresu bhp czy pierwszej pomocy, ale również podnoszące ich uprawnienia. Kurs, szkolenia, szkolenie biznesowe lean management, lean manufacturing, metoda tpm skierowane są przede wszystkim do pracowników zarządzających. Dzięki dokładnej analizie firmy, maszyn, procesów produkcyjnych, całej działalności firmy, dowiecie się, co i jak należy zmienić, oraz w jak krótkim czasie można podnieść generowane zyski i obniżyć straty oraz koszty.

Zarządzanie przedsiębiorstwem, szkolenia, szkolenie, kurs dla firm, wdrożenie lean management, lean manufacturing

Zarządzanie firmą, przedsiębiorstwem, szczególnie w tak dynamicznym czasach jak obecnie, kiedy rynek bardzo szybko się zmienia, wymaga nie lada umiejętności. Założenie nowej firmy nie jest zbyt trudne. Wyzwaniem jest natomiast jej utrzymanie i rozwijanie. Szkolenia, szkolenie, kurs dla firm lean management, lean manufacturing z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, wdrożenie nowych zasad i nie tylko pomogą w dokładnej analizie całej firmy, jej strategii, biznesplanu, pracowników, wydajność, ponoszonych kosztów i strat, oraz zysków. Szkolenie, nowe zasady oraz wdrożenie działań ma na celu oczywiście minimalizowanie kosztów i strat, przy maksymalnym podnoszeniu wydajności, zysków, rozwoju firmy. Szkolenie nauczy Cię, jak realizować wyżej wymienione cele w krótkim czasie.

Szkolenia, szkolenie:

- lean manufacturing, management

- system Kanban

- redukcja czasów przezbrojeń na bazie SMED

- filozofia kaizen dla pracowników

- metoda TPM – kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn

- szkolenie, szkolenia 5S, wydajność pracy

- gra symulacyjna lean manunfacturing

- zarządzanie zespołem, zarządzanie zasobami ludzkimi

Szkolenia, szkolenie menadżerskie

W każdej firmie, bez względu na jej wielkość i branżę, menager jest bardzo ważną osobą. Dlaczego? Przede wszystkim spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność nie tylko za pracowników, ale również za wdrażanie strategii firmy, nowe zasady, podejmowanie działań, z których generowane będą zyski przy małych kosztach i stratach. Ponadto menager ma również kontakt z klientami, osobami chcącymi współpracować, podejmuje decyzje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, które często są dosyć trudne. Sam kontakt z klientem również nie jest łatwy, gdyż czasami trzeba borykać się z pretensjami czy niesłusznymi uwagami.

Szkolenia, szkolenie menadżerskie lean management, lean manufacturing prowadzone przez nas pozwolą na uzyskanie nie tylko specjalistycznej wiedzy przez firmowych menadżerów z dziedziny zarządzania firmą, ale również umiejętności odpowiedniego wdrażania strategii, dobierania współpracowników, a także organizacji pracy tak, aby zmniejszane były koszty i straty, a generowane zyski. Dzięki temu każdy menager może odkryć w sobie prawdziwego lidera, który poprowadzi firmę na najwyższym poziomie.

Zarządzanie firmą nawet dla doświadczonego dyrektora nie jest rzeczą prostą. Stale zmieniający się rynek i preferencje konsumentów sprawiają, iż w obecnych czasach każda firma, która ma się rozwijać, musi być również elastyczna. Oczywiście są branże, w których w firmie nie wprowadza się wielu zmian pod względem produkcji czy oferty. Warto jednak skorzystać z możliwości takiego szkolenia. Szkolenie oferuje wiedzę, jak można lepiej odpowiadać na oczekiwania i potrzeby konsumentów przy wykorzystywaniu obecnych środków. Tego właśnie, oraz wielu innych rzeczy ułatwiających wdrożenie zmian, dowiedzą się Państwo na szkoleniach z cyklu zarządzania firmą.

MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT

ROZWOJU BIZNESU

POMOŻE PODNIEŚĆ ZYSKI TWOJEJ FIRMY

Wszystko co robimy, każde szkolenie, wdrożenie zmian, nowe zasady, ulepszone zarządzanie ma na celu zwiększenie wydajności pracy w twojej firmie, a to z kolei ma bezpośredni wpływ na zwiększenie zysków. Pozwól sobie pomóc i zasięgnij porady specjalisty w dziedzinie zarządzania. Jest to krok, który z pewnością ci się opłaci. Wykorzystaj audyt, consulting (konsulting), doradztwo, porady, zasady, kurs, kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn (metoda tpm), wdrożenie lean management, lean manufacturing. Nie zwlekaj i zamów szkolenie biznesowe!